Mājaslapas apmeklējumi

Kopā: 21910
Vakar: 106
Šodien: 20

Iesakām apmeklēt

Pedagogi

2017./2018.mācību gads

Sākumskolas MK
Ločmele Ritma- MK vadītāja, sākumskolas skolotāja

  • Glāzniece Ritma - sākumskolas skolotāja
  • Grietniece Inta - sākumskolas skolotāja
  • Gūtmane - Sevišķe Anete - sākumskolas skolotāja
  • Liepniece Ilze - sākumskolas skolotāja
  • Meimere Inga - sākumskolas skolotāja
  • LočmeleAntra - sākumskolas skolotāja
  • Ločmele Ritma- sākumskolas skolotāja
  • Mūrniece Elita- sākumskolas skolotāja
  • Peterlēvica Rasma- sākumskolas skolotāja

Mūzikas MK
Alda Šeļegovska – MK vadītāja , mūzikas un instrumentspēles skolotāja.

  • Altenburga Māra- instrumentspēles skolotāja
  • Arne Ilze- instrumentspēles skolotāja, koncertmeistare
  • Bērziņa Inga- mūzikas , instrumentspēles skolotāja,diriģente
  • Kagane Lilija-  instrumentspēles skolotāja, koncertmeistare
  • Klišāns Mārtiņš- diriģents
  • Pakalne_Starka Arta - mūzikas skolotāja, instrumentspēles skolotāja
  • Prenass Ilona - diriģente
  • Soste Didzis- mūzikas skolotājs, diriģents
  • Tarasovs Dainis- instrumentspēles skolotājs
  • Valtere Žanete- mūzikas , instrumentspēles skolotāja ,diriģente
  • Vilnīte Renāte- instrumentspēles skolotāja
  • Više Inese- mūzikas, instrumentspēles skolotāja, koncertmeistare
  • Varta Sarmīte - instrumentspēles skolotāja.

Latviešu valodas MK
Protopopova Inese- MK vadītāja, latviešu valoda un literatūra

  • Grugule Vēsma- latviešu valodas un literatūras skolotāja
  • Kušķe Inese- latviešu valodas un literatūras skolotāja
  • Protopopova Inese- latviešu valodas un literatūras skolotāja
  • Rubine Ina- latviešu valodas un literatūras skolotāja
  • Zizlāne Liene- latviešu valodas un literatūras skolotāja

MK „Cilvēks un sabiedrība”
 Velme Inese – MK vadītāja, vēstures, ekonomikas, politikas un tiesību skolotāja

  • Bruģe Kitija- psihologs
  • Lakševica Sarmīte- vizuālās mākslas, mājturības un tehnoloģiju skolotāja
  • Ondzulis Guntis - sporta skolotājs
  • Suhocka Velta- vēstures un sociālo zinību skolotāja
  • Deksnis Einārs - mājturības un tehnoloģiju skolotājs
  • Velme Inese- vēstures un sociālo zinību skolotāja

Zinātņu un tehnoloģiju
Ārija Šemele- MK vadītāja, fizikas un matemātikas skolotāja

  • Āboliņa Daiga- bioloģijas un ķīmijas skolotāja
  • Beitika Indra- matemātikas skolotāja
  • Blaumane Diāna - informātikas skolotāja
  • Gabrusenoka Ausma – matemātikas skolotāja
  • Liepniece Ilze - ģeogrāfijas skolotāja
  • Šemele Ārija - fizikas un matemātikas skolotāja
  • Staceviča Jevgēnija- matemātikas skolotāja
  • Tambovceva Valentīna – matemātikas skolotāja
  • Tuna Brigita Inta - matemātikas skolotāja
  • Zelča Ligita- ģeogrāfijas skolotāja

Svešvalodu MK
Mauriņa Zanda – MK vadītāja, angļu valodas skolotāja

  • Jakštene Žanna-angļu, krievu valodas skolotāja
  • Komarovska Jolanta- krievu valodas skolotāja
  • Mauriņa Zanda - angļu valodas skolotāja
  • Sila Iveta- angļu valodas skolotāja
  • Šūlmeistere Gaļina- krievu valodas skolotāja

Klašu audzinātāju MK
Jolanta Komarovska – MK vadītāja, krievu valodas skolotāja

  • Āboliņa Daiga- klases audzinātāja
  • Beitika Indra- klases audzinātāja
  • Grietniece Inta  - klases audzinātāja
  • Glāzniece Ritma- klases audzinātāja
  • Gūtmane - Sevišķe Anete- klases audzinātāja
  • Bruģe Kitija- klases audzinātāja
  • Kalniņa Biruta - klases audzinātāja
  • Liepniece Ilze - klases audzinātāja
  • Lipska Anda- klases audzinātāja
  • Ločmele Antra klases audzinātāja -
  • Ločmele Ritma- klases audzinātāja
  • Mūrniece Elita- klases audzinātāja
  • Peterlēvica Rasma -klases audzinātāja -
  • Protopopova Inese- klases audzinātāja
  • Sila Iveta- klases audzinātāja
  • Suhocka Velta- klases audzinātāja
  • Šūlmeistere Gaļina- klases audzinātāja
  • Tillers Oskars- klases audzinātājs
  • Tuna Brigita Inta- klases audzinātāja
  • Velme Inese- klases audzinātāja
  • Zizlāne Liene- klases audzinātāja

Atbalsta personāls

  • Belicka Mārīte - speciālais pedagogs
  • Bruģe Kitija – psihologs
  • Gūtmane - Sevišķe Anete – logopēde
  • Lipska Anda – speciālais pedagogs
  • Ločmele Antra – psihologs
  • Jakovļeva Līva – sociālais pedagogs
  • Vančenko Ruta – sociālais pedagogs
  • Ungere Madara – logopēds

Atjaunoja: Ausma Gabrusenoka » 18.09.2017 | 17:42

Šodien ir 2017.gada 18.decembris

Vārda dienu svin:

Krists, Kristofers, Kristaps, Klinta

Dzimšanas dienu svin:
Skolotāji:
Šodien:
nav
Rīt:
nav
Tuvākā
(20. dec.):

Ina Rubine
Sarmīte Lakševica
Skolēni:
Šodien:
Sandijs Andrukels 7.c
Zane Mierture 7.c
Diāna Dzene 9.a
Rīt:
Kristaps Barons 4.c
Tuvākā
(20. dec.):

Jana Kivkucāne 12.a

Un kāds šobrīd laiks?

RMIVS kancelejas darba laiki
tālr./fakss: 67612391
Pirmdiena 8.00 - 16.30
Otrdiena 8.00 - 16.30
Trešdiena 8.00 - 16.30
Ceturtdiena 8.00 - 16.30
Piektdiena 8.00 - 16.30
Direktores pieņemšanas laiki
tālr.: 67611119, 26456193
Pirmdiena 14.00 - 17.30
Ceturtdiena 9.00 - 12.00

Skatīt visus kontaktus »

Interesanti