Mājaslapas apmeklējumi

Kopā: 29731
Vakar: 149
Šodien: 50

Iesakām apmeklēt

MĒS LEPOJAMIES!

2018./2019.mācību gads

Atbalsta plecs pedagogam.

   Rīgas pilsētā ir sākuši darbu skolotāju konsultanti, kas visu priekšmetu pedagogiem sniedz konsultācijas darba uzlabošanai caur neitrāla skatījuma prizmu.

   Skola ir kā pulkstenis, kurš strādā vienotā, saliedētā sistēmā. Skolotājs ir viens no šī zobrata elementiem. Reizēm zobrati ķeras, un tas ietekmē visa pulksteņa darbību. Tad ir vērts paskatīties uz situāciju no malas un noskaidrot, kas tad ir tas, kas ķeras zobos un neļauj raiti ritēt uz priekšu. Tādos gadījumos noderīgs ir skolotāju konsultanta redzējums un varbūtējo risināju piedāvājums, lai skolotājam sniegtu praksē balstītu profesionālo atbalstu mācību procesa kvalitātes paaugstināšanai.

Viens no skolotāju konsultantiem Rīgā ir arī mūsu skolas skolotāja Inese Protopopova.


 

"Mana kā Valsts prezidenta uzruna Latvijas 100.dzimšanas dienā"

Valsts prezidents Raimonds Vējonis un konkursa "Mana kā Valsts prezidenta uzruna Latvijas 100.dzimšanas dienā" laureāte 5.-6. klašu grupā – Rīgas Mūzikas internātvidusskolas audzēkne Adele Irmgarde Kudiņa svinīgā pasākuma laikā Rīgas pilī.

 Ceturtdien, 8. novembrī, plkst. 12.00 Valsts prezidents Raimonds Vējonis Rīgas pilī apbalvoja labākos skolēnu radošo darbu konkursa “Mana kā Valsts prezidenta uzruna Latvijas simtajā dzimšanas dienā” autorus un tikās ar 30 oriģinālāko runu autoriem.

 


 

2017./2018. mācību gads

Zelta liecību ieguvēji:

Boļšakova Alise, 4.a klase

Firkuss Niks, 4.a klase

Orbidāne Anna Laima, 4.a klase

Šļapiņa Viviāna Aiva, 5.a klase

Volkmane Līva, 7.a klase

Kaktiņa Justīne, 8.a klase

Daļecka Evija, 8.b klase

Ķikuste Kristīne, 8.b klase

Sudraba liecību ieguvēji:

Gutpelcs Hugo Vilks, 4.a klase

Haimina Ilze, 4.a klase

Šijānova Džūlija, 4.a klase

Pizičs Kristaps, 4.a klase

Kozlovksa Kate, 5.a klase

Lūse Beata Šarlote, 5.a klase

Garais Gustavs, 5.c klase

Zvejniece Elvita, 5.c klase

Paune Viktorija, 5.c klase

Jursone Luīze Elizabete, 6.a klase

Kaktiņa Marta, 6.a klase

Pūpolberga Jana, 6.a klase

Rozīte Eva, 6.a klase

Krūmiņa Dana Sintija, 7.a klase

Zusāns Sandijs Jānis, 7.b klase

Podkalne Linda, 8.a klase

Jakubcēvičs Ričards, 8.b klase

Kalējs Kristaps, 11.b klase


 Pateicība par aktīvu un radošu darbu Skolēnu domē:

12.klases skolniekiem: Dāvidam Liepam, Valērijai Ivanovai, Renātei Stelpai, Kristiānai Nikolai Elksnei, Danielam Nikolajevam,  Diānai Voroncovai, Ieviņai Liepiņai;

9.klases skolniekiem: Diānai Rimdjonokai, Armandam Dāvim Cīrulim, Silvestram Tuleiko, Evelīnai Šīlerei;

8.klases skolniekiem: Lindai Podkalnei, Justīnei Kaktiņai;

6.klases skolniekiem: Madarai Nikolajevai, Luīzei Elizabetei Jursonei, Elīnai Sīpolai;

5.klases skolniecie Renātei Žakovai.


26.aprīlī norisinājās X Latvijas zēnu koru salidojuma
"Puikas var" koru konkurss.

   Mūsu skolas zēnu koris ieguva I pakāpes diplomu. Apsveicam !

   Paldies kora diriģentam Didzim Sostem par ieguldīto darbu !


Noslēdzies zīmējum konkurss „Mana novada dārgakmens – jaunā būve”. Konkursam tika iesūtīti 385 bērnu un jauniešu zīmējumi no visas Latvijas.

Ar prieku paziņojam, ka mūsus skolas skolniece Beāte Šarlote Lūse zīmējumu konkursā ieguva 3.vietu!

Paldies skolotājai Sarmītei Laševicai!


 28.martā Zolitūdes ģimnāzijā notika Zemgales priekšpilsētas florbola sacensības 4. - 5. klašu meitenēm. Rīgas Mūzikas internātvidusskolas meitenes izcīnīja augsto 2.vietu!

Skolas komandā spēlēja: Šlapiņa Viviāna Aiva 5.a, Lūse Beata Šarlote 5.a, Krasovska Sanita Glorija 5.a, Orbidāne Anna Laima 4.a, Lazda Vanesa 4.a, Kušķe Krista Kristīne 4.a, Lazda Kristīne 3.a, Ķimele Marta 3.c, Radova Rozalinda 3.c.

Paldies sporta skolotājam Guntim Ondzulim
un meitenēm par lielo cīņas sparu un neatlaidību !


9. martā skolas flautu un piano trio piedalījās Latvijas izglītības iestāžu vokāli instrumentālo ansambļu, instrumentālo ansambļu un popgrupu festivālā "No baroka līdz rokam" Rīgas, Pierīgas un Zemgales reģionu atlasē, kas norisinājās Rīgas 10. vidusskolā.

Mūsu trio veiksmīgi startēja un ieguva 2.pakāpi !


 

3.martā Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā mūsu skolas audzēkņi Alise Boļšakova, Valērija Ivanova un Edijs Upmalis piedalījās Latvijas vispārizglītojošo skolu ar mūzikas profesionāli orientētā virziena programmas apguvi Jauno pianistu XXI festivālā, kur ieguva 1.pakāpes diplomu. Apsveicam!

Paldies skolotājām Sarmītei Vartai, Žanetei Valterei-Odobērai un Lilijai Kaganei.


 

 Rīgas domē no 6. līdz 21.februārim notika 46.starptautiskais bērnu mākslas konkurss "Lidice-2018".

Šī gada konkursa tēma "Ūdens". Izstādei Rīgas domē tika atlasīti Latvijas kārtas laureātu darbi. Laureātu vidū iekļuva arī mūsu 5.a klases skolniece Luīze Elizabete Jursone ar savu darbu "Ūdens pilsētā".

Laureātu apbalvošana notika atjaunotajā VEF kultūras pilī. Laureātu darbi ceļos uz starptautisko izstādi Čehijā.

 

2018.gada februāra mēnesī BJC "Auseklis" notika bērnu un jauniešu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkurss - izstāde "Mocīšu darbnīca 12", tēma "Simtgades mocītis".

Konkursā piedalījās arī mūsu skolas skolēni. 6.a klases skolēns Henrijs Karolis ieguva III pakāpes diplomu.

 

 

16.februārī Rīgas Angļu ģimnāzijā notika atklātais konkurss angļu valodā 9.klasēm.

Piedalījās 9.klases skolnieki Armands Dāvis Cīrulis un Roberts Jakovickis.

Lepojamies ar Robertu Jakovicki par iegūto ATZINĪBU konkursā.

Paldies skolotājai Zentai Mauriņai


MĒS LEPOJAMIES!

Mūsu skolas 8.a klases skolniece Sintija Audijāne ar savu floristikas darbu ieguva 1.vietu BJC "Rīgas Skolēnu pils" rīkotajā konkursā "Mūsu saules aplis gadsimtam"! Apsveicam Sintiju un viņas mājturības skolotāju Sarmīti Lakševicu!


 Skolas angļu valodas olimpiādes rezultāti:

labākais skolēns 5.-6.klašu grupā - Marta Kaktiņa 6.a klase

labākais skolēns 7.-9.klašu grupā - Valdis Edgars Jēkabsons 9.c klase


 Skolas latviešu valodas olimpiādes rezultāti:

12.klasē:

I vieta - Valērija Ivanova

II vieta - Renāte Stelpa

III vieta - Jana Kivkucāne un Edijs Upmalis

5.-6.klašu grupa:

I vieta - Jana Pūpolberga 6.a klase

II vieta - Aleksandrs Dzenis 6.a klase

III vieta - Viviāna Aiva Šļapiņa 5.a klase

5.-6.klašu grupa:

I vieta -Aleksandrs Zvanītājs 7.a klase

II vieta - Justīne Kaktiņa 8.a klase

III vieta - Līva Volkmane 7.a klase


 Skolas matemātikas olimpiādes rezultāti:

II vieta

5.klase: Ē.Pētersons, V.A.Šļapiņa, G.Garais

7.klase: L.Volkmane

8.klase: J.Kaktiņa

III vieta

6.klase: P.P.Zvanītājs, J.Pūpolberga

7.klase: H.A.Zvanītājs

PATEICĪBA

5.klase: O.Kaktiņš

8.klase: R.Kirilovs

9.klase: N.Kalniņa

paldies skolotājām Indrai Beitikai un Ārijai Šemelei


 I semestra ZELTA LIECĪBU ieguvēji:

Viviāna Aiva Šļapiņa, 5.klase

Līva Volkmane, 7.klase

Justīne Kaktiņa, 8.klase

Evija Daļecka, 8.klase

Edijs Upmalis, 12.klase

I semestra SUDRABA LIECĪBU ieguvēji:

Līva Austrupa, 5.klase     

Kate Kozlovska, 5.klase    

Beata Šarlote Lūse, 5.klase     

Anna Līna Podoļska, 5.klase

Gustavs Garais, 5.klase    

Elizabete Sono, 5.klase  

Elvita Zvejniece, 5.klase

Luīze Jursone, 6.klase        

Marta Kaktiņa, 6.klase  

Jana Pūpolberga, 6.klase

Eva Tilgale, 6.klase

Henrijs Aleksandrs Zvanītājs, 7.klase

Jolanta Vīksna, 9.klase

Kristaps Kalējs, 11.klase

Valērija Ivanova, 12.klase

Jana Kivkucāne, 12.klase

Renāte Stelpa, 12.klase

Beāte Rutka, 12.klase

I semestra 1.-4.klašu teicamnieki:

1.a klase:
Liene Orbidāne, Kārlis Strēlnieks, Nikita Senčurins

1.c klase:
Armands Aleksandrs Tkačenko, Henrijs Kanbergs, Aleksandrs Tjasto,
Marta Kobiņeca

2.a klase:
Gustavs Vjacirs, Justīne Ķimele, Kristians Kristers Timšāns, Daniels Roze, Nikola Emanuēla Gaiķe, Paula Aleksandra Straume

2.c klase:
Gabriels Mazurs, Ralfs Riklāns, Ronalds Krūmiņš

3.a klase:
Noemi Nunez-Romero Sanchez, Miriam Nunez-Romero Sanchez,
Māris Miervaldis Skaidrais, Kristīne Lazda, Jānis Kivkucāns,
Guna Indričāne

4.a klase:
Alise Boļšakova, Ilze Haimina, Jāzeps Karpinskis, Krista Kristīne Kušķe,          Anna Laima Orbidāne, Kristaps Pizičs, Džūlija Šijānova, Vanesa Lazda,
Niks Firkuss

4.c klase:
Matīss Šidlovskis, Hanrijs Kristofers Tilgalis, Katrīna Kalvāne


 30.novembrī Iļģuciema kultūras centrā notika Rīgas vokālistu konkurss "Pār jūriņu, pār Daugavu Saulītei roku devu...".

Piedallījās mūsu skolas 3. - 4.klašu vokālais ansamblis.

Esam priecīgi paziņot par iegūto 2.vietu konkursā!


22. novembrī Kalnciema ielas 160 un Šampētera ielas 98 labākie skolēni pēc klašu atlases bija sagatavojušies skatuves runas konkursam “Daudz laimes, Latvija”.

I vieta:   R.Žakova, A.Zvanītājs, E.Upmalis

II vieta:     M.Nikolajeva, J.Kaktiņa, J.Kivkucāne

III vieta:       R.Kirilovs, R.Stelpa, K.Kušķe


16. novembrī mūsu skolā ar RIIMC atbalstu notika lasītprasmes pilnveides seminārs VIMALA jeb "Vienaudžu mācīšanās lasītprasmes pilnveidei". Tas ir lielisks paņēmienu kopums, kas skolēnus mudina lasīt ar izpratni un mācīties vienam no otra.

Seminārā ar pozitīvo pieredzi dalījās ģeogrāfijas skolotāja Ligita Zelča un latviešu valodas un literatūras skolotāja Inese Protopopova, kas jau otro gadu mūsu skolā strādā ar VIMALA metodiku.  


14. novembrī apritēja 95 gadi, kopš Latvijas Republikas Saeima ievēlēja pirmo Valsts prezidentu Jāni Čaksti. Par godu šim notikumam Valsts prezidents Raimonds Vējonis rīkoja svinīgo pasākumu Rīgas pilī "Valsts prezidenta institūcijai - 95"

Pasākuma ietvaros tika sveikti ikgadējā skolēnu konkursa "Mana kā Valsts prezidenta uzruna Latvijas dzimšanas dienā" laureāti, kā arī notika konference par Valsts prezidenta institūcijas vēsturiskajiem un juridiskajiem aspektiem.

Arī mūsu skolas 12.klases skolēns Edijs Upmalis pēc paša iniciatīvs iesniedza savu video uzrunu tautai, ja viņš būtu Latvijas Valsts prezidents.

Edija Upmaļa "Mana kā Valsts prezidenta uzruna Latvijas dzimšanas dienā"


9.novembrī  mūsu skolā par godu Latvijas dzimšanas dienai norisinājās rokkoncerts "Mūsu 100gades laiks".

Piedalījās skolas jauktais koris ‘’Vaidelote’’, solisti – 12.klases skolnieki Kristiāna Nikola Elksne, Kitija Rezonga un Edijs Upmalis, kā arī pieaicinātie mākslinieki – Laima Dimanta un Māris Aizpurietis.


7.novembrī mūsu skolā notika Kurzemes un Zemgales priekšpilsētu mūzikas skolotāju seminārs.

Mūsu skolotājs Didzis Soste vadīja diriģentu meistarklasi.


19.septembris. Ekoskolas nosaukuma saglabāšana.
Mūsu skolas devīze: "Dzīvo brīvi, nepalaid pasauli brīvi!"


2016./2017. mācību gads

Mēs lepojamies ar mūsu sasniegumiem 2016./2017.m. g. Vairāk uzzināt var šeit.

 MĒS LEPOJAMIES!

Rīgas Mūzikas internātvidusskola piedalījās 1.Starptautiskā pianistu konkursā "PRIMAVERA" un ieguva sekojošus rezultātus (no 1 - 25 punktiem):

A grupā:

  • Hugo Vilks Gutpelcs I pakāpe (22,00 punkti), pedagogs Lilija Kagane
  • Viviāna Aiva Šļapiņa I pakāpe (21,66 punkti), pedagogs Lilija Kagane
  • Alise Boļšakova I pakāpe (21,00 punkti), pedagogs Sarmīte Varta

B grupā:

  • Luīze Jursone I pakāpe (21,00 punkti) pedagogs Māra Altenburga

C grupā:

  • Valērija Ivanova I pakāpe (21,00 punkti), pedagogs Žanete Valtere
  • Natālija Ribakova II pakāpe (19,33 punkti), pedagogs Inese Više

Paldies skolēniem par izcilo sniegumu un pedagogiem par ieguldīto darbu.

Sagatavoja Alda Šeļegovska

Lepojamies!

Agija Dace Bidiņa saņēmusi Latvijas Vispārējās Izglītības mūzikas skolotāju asociācijas BRONZAS DIPLOMU VI Latvijas Mūzikas olimpiādes finālā jaunākajā grupā. Olimpiāde notika 2017.gada 5.aprīlī Rīgā, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā.

Paldies skolotājai Aldai Šeļegovskai!

 

Lepojamies!

4.aprīlī BJC "Altona" notika Rīgas zēnu koru, 5.-9.klašu un vidusskolas meiteņu kora konkursa skates.

Mūsu zēnu koris un meiteņu koris "Laine" ieguva 2.pakāpes diplomus.

Paldies diriģentam Didzim Sostem un Ilonai Prenass, koncertmeistarēm Ilzei Arnei un Lilijai Kaganei.

Lepojamies!

26.martā Jāzepa Vītola Mūzikas akadēmijā notika Latvijas vispārizglītojošo skolu ar mūzikas profesionāli orientētā virziena programmas apguvi Jauno pianistu XX festivāls.

Sveicam I pakāpes diplomu ieguvējus:

3.klases skolnieci Alisi Boļšakovu (pedagogs Sarmīte Varta)

3.klases skolnieku Hugo Gutpelcu (pedagogs Lilija Kagane)

11.klases skolnieci Valēriju Ivanovu (pedagogs Žanete Valtere)

Lepojamies!

Mūsu skolas 9.klases skolniece Natālija Ribakova Rīgas pilsētas latviešu valodas un literatūras 43. olimpiādes 8. – 9. klasēm 2. posmā  ieguva 3.vietu! (Skolotāja Liene Zizlāne)

 

1. un 2.februārī skolā norisinājās skolas svešvalodu olimpiādes 6.-12.klašu grupās.
Sveicam labākos!

Vācu valodas olimpiādes rezultāti:

12.klase -  Matilde Mežinska un Raivis Demitko

11.klase - Tīna Ērenpreisa un Valērija Ivanova

9.klase - Artūrs Morozovs

8.klase - Mērija Daniela Šijānova

7.klase - Rolands Kirilovs un Paula Pētersone

6.klase - Toms Brūveris un Kristers Ločmelis

Krievu valodas olimpiādes rezultāti:

6. klase - Saulrietis Mareks

7. klase - Skripko Artūrs

8. klase - Šīlere Evelīna

9. klase - 1. kārta:

Šijānovs Jānis, Ribakovs Dmitrijs, Liepiņa Lāsma, Tišānova Samanta

Angļu valodas olimpiādes rezultāti:

11.klase - Ērenpreisa Tīna un Ozoliņa Madara

9.klase - Šijānovs Jānis un Krastiņš Ainārs

8.klase - Eivazovs Dāvids un Jēkabsons Valdis Edgars

7.klase - Koržeņevskis Henrijs un Mierturis Niks

6.klase - Mierture Zane


 

2016./2017.mācību gada skolas vēstures olipmiādes uzvarētāji:

1.VIETA

Katrīna Ļakševica -6. c klase

Paula Pētersone – 7. c klase

Liene Vīķe – 8.c klase

Aleksandrs Gaisenoks – 11.klase

Roberts Jakovickis – 8. a klase

Līva Volkmane – 6. a klase

2.VIETA

Silvestrs Tuleiko – 8.a klase

Jana Kivkucāne -11. klase

Toms Brūveris – 6. a klase

3.VIETA

Nameda Kalniņa – 8. a klase

Dāvids Liepa – 11. klase

Diāna Ketekate  -6. a klase

Lepojamies!

Mūsu skolas audzēkņi šā gada janvārī piedalījās 45. starptautiskajā bērnu mākslas izstādē- konkursā "Lidice 2017”. 

8. c klases skolniece Evelīna Šīlere šogad iekļuva Latvijas kārtas laureātos un viņas darbs par tēmu "Ceļojums”, konkrēti, "Ungārijas iespaidi” ceļos uz Čehijas pilsētu Lidici.

Laureātu darbu izstāde apskatāma Rīgas domē.

Lepojamies!
Skolotāju Ingas Bērziņas un Lilijas Kaganes vadībā mūsu skolas 3.-4.klases ansamblis vokālās mūzikas konkursā "Pār jūriņu, pār Daugavu saulītei roku devu" ieguva 2.vietu!

9.klases skolniece Natālija Ribakova starptautiskajā pianistu konkursā "Prāgas rudens" Čehijā ieguva balvu!

9.klases skolniece Natālija Ribakova kopā ar savu klavierspēles skolotāju Inesi Viši no 1.līdz 4.novembrim veiksmīgi piedalījās starptautiskajā pianistu konkursā "Prāgas rudens" Čehijā un atgriezās ar balvu!

 

Jauku visiem vasaru!

Sveicam Zelta un Sudraba liecību ieguvējus:

ZELTA LIECĪBAS

Elza Andersone        12.klase

Aiva Antone             12.klase

Roberts Kličovs        11.klase

Agija Bidiņa              8.klase

SUDRABA LIECĪBAS

Oskars Griese           12.klase

Venija Zariņa            12.klase

Everita Tumša          11.klase

Beāte Karlsberga     11.klase

Jānis Balodis             11.klase

Jana Kivkucāne        10.klase

Valērija Ivanova       10.klase

Laura Judīte Franskēviča10.klase

Ieva Līga Berliņa      9.klase

Santa Silkāne           9.klase

Harijs Lipskis            9.klase

Loreta vanaga          9.klase

Ella Pazare                8.klase

Jānis Šijānovs           8.klase

Marks Znamenskis  5.klase

Līva Volkmane         5.klase

 

Lepojamies!

Maija beigās Latvijā norisinājās sacerējumu konkurss “Sibīrijas bērni 1941/trimdas bērni 1944”. Esam lepni par mūsu piektās klases skolēnu Danielu Borisjonoku, kurš šajā konkursā ieguva 2.vietu.

2016.gada sacerējumu konkursa rezultāti.
Noslēdzies sacerējumu konkurss.
Paldies visiem, kas piedalījās!

1. grupa

2. vieta Daniels Borisjonoks ( skolotāja Vēsma Grugule )

 

Lepojamies ar mūsu skolas ansambļiem!

 

2015./2016. m.g. I semestra

ZELTA ATZINĪBAS

Agija Bidiņa 8.klase

Roberts Kličovs 11.klase

Elza Andersone 12.klase

Aiva Antone 12.klase

SUDRABA ATZINĪBAS

Līva Volkmane 5.klase

Marks Znamenskis 5.klase

Jānis Šijānovs 8.klase

Ella Pazare 8.klase

Loreta Vanaga 9.klase

Harijs Lipskis 9.klase

Laura Judīte Franskeviča 10.klase

Valērija Ivanova 10.klase

Jana Kivkucāne 10.klase

Jānis Balodis 10.klase

Beāte Karlsberga 11.klase

Everita Tumša 11.klase

Venija Zariņa 12.klase

 

Sveicam mūsu skolas diriģentu Mārtiņu Klišānu,

saņemot valsts apbalvojumu - Triju Zvaigžņu ordeni!

2014./2015.MĀCĪBU GADA LABIE DARBI.

Labo darbu prezentācija šeit.

APSVEICAM:

Ar labām un teicamām sekmēm 2014./2015.m.g. beidza:

1. a kl.: A. Boļšakova, A. L. Orbidāne, K. K. Kušķe, H.V. Gutpelcs,N. Firkuss

1. c kl.: K. Kalvāne, K. Pizics, H. Tilgalis

2. b kl.: Ričards Gormošs

2. c kl.: R. Skžinskis , N. Zalāns 

3. a kl.: A.Dzenis , S.Ivanova, L.E.Jursone, M.V.Lūsis, R.Mūrmanis, M.Nikolajeva, D.Pinkovska, J.Pūpolberga , M.E.Rozenberga, E.Sīpola, U.Tone, D.Zaķe

4. a kl.: Marta Gulbe – Zelta liecība, Līva Volkmane – Sudraba liecība,
Ieva Pazare – Sudraba liecība

6. b kl.: Valdis Edgars Jēkabsons

7. a kl.: Agija Dace Bidiņa – Zelta liecība, Ella Pazare – Sudraba liecība,
Jānis Šijānovs – Zelta liecība 

9. a kl.: Estere Burve – Zelta liecība, Laura Franskeviča – Zelta liecība,
Valērija Ivanova –Sudraba liecība

9. b kl.: Līva Dortāne – Zelta liecība, Anete Alise Upeniece – Zelta liecība

10. a kl.: Roberts Kličovs - Zelta liecība 

11. a kl.: Kristaps Ancītis - Sudraba liecība 

 

Zemgales priekšpilsētas rajona skatē I pakāpes diplomus ieguva:

2.-4.kl.koris (I.Bērziņa, I.Više),

zēnu koris (D.Soste, I.Arne),

5.-9.kl.meiteņu koris ,,Laine' (I.Bērziņa, L.Šteinberga, L.Kagane),

vidusskolas jauktais koris,,Vaidelote' (M.Klišāns, D.Soste, D.Rāta).

Skolu jubilejā sveic skolēni:

  • Lai skolotāji paliek tikpat krāsaini un atjautīgi kā pašlaik, jo skolotāji ir mūsu skolas sirds!" (autors nezināms)
  • Es skolai novēlu: daudz laimes, daudz prieka un mīlestības, daudz gudru skolēnu un daudz saprotošu skolotāju!" (8.a, Loreta Laine Vanaga)
  • "Skola ir mūsu otrās mājas! Mēs esam kopā gan priekos, gan bēdās. Mūsu skola ir mūsu lepnums! Mēs lepojamies ar mūsu skolu! Lai dzīvo RMIVS!"
  • "Es skolai novēlu, lai viņa paliktu katru gadu skaistāka, lai būtu vairāk krāsas un vienmēr būtu prieks nākt uz skolu!"  (autors nezināms)
  • "Lai katru gadu skola paliek skanīgāka un krāsaināka! Un lai visiem koriem visās skatēs būtu I pakāpes!!!"

2015.gada 12.martā RMIVS notika konkurss "TALANTI 2015".

1.-6.klašu grupā:

  • 1.vietu ieguva Hugo Gutpelds (1.klase),
  • 2.vietu ieguva Norberts Gūtmanis (2.klase),
  • 3.vietu ieguva 4.klašu skolēnu ansamblis.

7.-12.klašu grupā:

  • 1.vietu ieguva Kristiāna Elksne (9.klase),
  • 2.vietu ieguva Ervīns Ruža (8.klase),
  • 3.vietu ieguva Laura franckeviča,Ieva Liepa, Estere Burve (9.klase),
  • 3.vietu ieguva Agija Dace Bidiņa (7.klase).

APSVEICAM:

6.klases skolnieku A. Lilientālu par iegūto 2. Vietu Rīgas pilsētas matemātikas 65.olimpiādē 2. Posmā 5.-8.klasē!

No sirds lepojamies ar skolotāju I.Beitiku!

APSVEICAM:

7.03. Jauno pianistu XVIII festivālā I pakāpes diplomu ieguva:

  • Ieva Nina Pazars - 4.klase. Pedagogs A.Više
  • Venija Zariņa - 12.klase. Pedagogs L.Kagane
  • Alvins Ruža - 12.klase. Pedagogs Ž.Valtere

21.02.2015. 2.-4.klašu vokālais ansamblis ieguva I pakāpes biplomu. Paldies pedagoģei I.Bērziņai un koncertmeistarei I.Višei.

APSVEICAM:

  • 2014./2015.m.g.
    • skolēnus, kuri I semestri beidza ar labiem un teicamiem sasniegumiem mācībās:
      • 4.a klase
        Marta Gulbe 8.36 – Zelta liecība

Līva Volkmane 7.64 – Sudraba liecība

Ieva Pazare 7.64 – Sudraba liecība

      • 7.a klase
        Agija Dace Bidiņa 8.71 – Zelta liecība

Ella Pazare 7.53 – Sudraba liecība

Jānis Šijānovs 7.53 – Sudraba liecība

      • 9.a klase
        Estere Burve 8.50 - Zelta liecība

        Laura Franskēviča 8.33 - Zelta liecība

        Valērija Ivanova 7.72 - Sudraba liecība
      • 9.b klase
        Līva Dortāne 7.87 – Sudraba liecība
      • 10.a klase
        Roberts Kličovs 7.56 Sudraba liecība
      • 11.a klase
        Kristaps Ancītis 7.75 Sudraba liecība
    • Beāti Karlsbergu - III vieta Olimpiskās dienas 2014. domrakstu konkursā.
    • Alvinu Ružu -I vieta; Emīlu Kotānu– II vieta; Veniju Zariņu, Aināru Krastiņu, Juliānu Kokinu - Simpātiju balvas Spices Radošā konkursā
    • K.Elskni -II vieta un 10.-12. kl.vokālo ansambli - 3. vieta Vokālajā konkursā ”Pār jūriņu, pār Daugavu saulītei roku devu”.
  • 2013./2014.m.g.
    • Skolnieces Janu Pūpolbergu un Luīzi Elizabeti Jursoni ar II vietu Rīgas pilsētas vokālistu konkursā.
    • Skolnieces - Esteri Burvi, Mariannu Tilleri, Veniju Zariņu un skolotājas Liliju Kagani, Žaneti Valteri ar I pakāpes diplomu jauno pianistu 17. Festivālā "Klavieres, populārā mūzika, džezs un improvizācija".
    • Skolotāju J.Lankovsku, skolnieces V.Zariņu un K.Īli ar veiksmīgu dalību Junior Achievement-Young Enterprice Latvia pasākumā.
    • Vidusskolas jaukto kori "Vaidelote" ar 1.pakāpes diplomu (1.vieta A grupā) Rīgas novada jaukto koru skatē 11.04.2014.g.
    • Sveicam Esteri Burvi ar veiksmīgu piedalīšanos Biznesa pasaku konkursā, kurā viņa ar savu pasaku "Dižmeža susura veiksmes stāsts" kļuva par laureāti.

Atjaunoja: Ausma Gabrusenoka » 13.11.2018 | 9:35

Šodien ir 2018.gada 16.novembris

Vārda dienu svin:

Banga, Glorija

Dzimšanas dienu svin:
Skolotāji:
Šodien:
Inga Bērziņa
Rīt:
nav
Tuvākā
(21. nov.):

Oskars Tillers 6c
Skolēni:
Šodien:
Diāna Rimdjonoka 10.a
Rīt:
nav
Tuvākā
(18. nov.):

Matīss Šidlovskis 5.c

Un kāds šobrīd laiks?

RMIVS kancelejas darba laiki
tālr./fakss: 67612391
Pirmdiena 8.00 - 16.30
Otrdiena 8.00 - 16.30
Trešdiena 8.00 - 16.30
Ceturtdiena 8.00 - 16.30
Piektdiena 8.00 - 16.30
Direktores pieņemšanas laiki
tālr.: 67611119, 26456193
Pirmdiena 14.00 - 17.30
Ceturtdiena 9.00 - 12.00

Skatīt visus kontaktus »

Interesanti