Mājaslapas apmeklējumi

Kopā: 21910
Vakar: 106
Šodien: 20

Iesakām apmeklēt

MĒS LEPOJAMIES!

Mēs lepojamies ar mūsu sasniegumiem 2016./2017.m. g. Vairāk uzzināt var šeit.

 

MĒS LEPOJAMIES!

Rīgas Mūzikas internātvidusskola piedalījās 1.Starptautiskā pianistu konkursā "PRIMAVERA" un ieguva sekojošus rezultātus (no 1 - 25 punktiem):

A grupā:

  • Hugo Vilks Gutpelcs I pakāpe (22,00 punkti), pedagogs Lilija Kagane
  • Viviāna Aiva Šļapiņa I pakāpe (21,66 punkti), pedagogs Lilija Kagane
  • Alise Boļšakova I pakāpe (21,00 punkti), pedagogs Sarmīte Varta

B grupā:

  • Luīze Jursone I pakāpe (21,00 punkti) pedagogs Māra Altenburga

C grupā:

  • Valērija Ivanova I pakāpe (21,00 punkti), pedagogs Žanete Valtere
  • Natālija Ribakova II pakāpe (19,33 punkti), pedagogs Inese Više

Paldies skolēniem par izcilo sniegumu un pedagogiem par ieguldīto darbu.

Sagatavoja Alda Šeļegovska

Lepojamies!

Agija Dace Bidiņa saņēmusi Latvijas Vispārējās Izglītības mūzikas skolotāju asociācijas BRONZAS DIPLOMU VI Latvijas Mūzikas olimpiādes finālā jaunākajā grupā. Olimpiāde notika 2017.gada 5.aprīlī Rīgā, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā.

Paldies skolotājai Aldai Šeļegovskai!

 

Lepojamies!

4.aprīlī BJC "Altona" notika Rīgas zēnu koru, 5.-9.klašu un vidusskolas meiteņu kora konkursa skates.

Mūsu zēnu koris un meiteņu koris "Laine" ieguva 2.pakāpes diplomus.

Paldies diriģentam Didzim Sostem un Ilonai Prenass, koncertmeistarēm Ilzei Arnei un Lilijai Kaganei.

Lepojamies!

26.martā Jāzepa Vītola Mūzikas akadēmijā notika Latvijas vispārizglītojošo skolu ar mūzikas profesionāli orientētā virziena programmas apguvi Jauno pianistu XX festivāls.

Sveicam I pakāpes diplomu ieguvējus:

3.klases skolnieci Alisi Boļšakovu (pedagogs Sarmīte Varta)

3.klases skolnieku Hugo Gutpelcu (pedagogs Lilija Kagane)

11.klases skolnieci Valēriju Ivanovu (pedagogs Žanete Valtere)

Lepojamies!

Mūsu skolas 9.klases skolniece Natālija Ribakova Rīgas pilsētas latviešu valodas un literatūras 43. olimpiādes 8. – 9. klasēm 2. posmā  ieguva 3.vietu! (Skolotāja Liene Zizlāne)

 

1. un 2.februārī skolā norisinājās skolas svešvalodu olimpiādes 6.-12.klašu grupās.
Sveicam labākos!

Vācu valodas olimpiādes rezultāti:

12.klase -  Matilde Mežinska un Raivis Demitko

11.klase - Tīna Ērenpreisa un Valērija Ivanova

9.klase - Artūrs Morozovs

8.klase - Mērija Daniela Šijānova

7.klase - Rolands Kirilovs un Paula Pētersone

6.klase - Toms Brūveris un Kristers Ločmelis

Krievu valodas olimpiādes rezultāti:

6. klase - Saulrietis Mareks

7. klase - Skripko Artūrs

8. klase - Šīlere Evelīna

9. klase - 1. kārta:

Šijānovs Jānis, Ribakovs Dmitrijs, Liepiņa Lāsma, Tišānova Samanta

Angļu valodas olimpiādes rezultāti:

11.klase - Ērenpreisa Tīna un Ozoliņa Madara

9.klase - Šijānovs Jānis un Krastiņš Ainārs

8.klase - Eivazovs Dāvids un Jēkabsons Valdis Edgars

7.klase - Koržeņevskis Henrijs un Mierturis Niks

6.klase - Mierture Zane


 

2016./2017.mācību gada skolas vēstures olipmiādes uzvarētāji:

1.VIETA

Katrīna Ļakševica -6. c klase

Paula Pētersone – 7. c klase

Liene Vīķe – 8.c klase

Aleksandrs Gaisenoks – 11.klase

Roberts Jakovickis – 8. a klase

Līva Volkmane – 6. a klase

2.VIETA

Silvestrs Tuleiko – 8.a klase

Jana Kivkucāne -11. klase

Toms Brūveris – 6. a klase

3.VIETA

Nameda Kalniņa – 8. a klase

Dāvids Liepa – 11. klase

Diāna Ketekate  -6. a klase

Lepojamies!

Mūsu skolas audzēkņi šā gada janvārī piedalījās 45. starptautiskajā bērnu mākslas izstādē- konkursā "Lidice 2017”. 

8. c klases skolniece Evelīna Šīlere šogad iekļuva Latvijas kārtas laureātos un viņas darbs par tēmu "Ceļojums”, konkrēti, "Ungārijas iespaidi” ceļos uz Čehijas pilsētu Lidici.

Laureātu darbu izstāde apskatāma Rīgas domē.

Lepojamies!
Skolotāju Ingas Bērziņas un Lilijas Kaganes vadībā mūsu skolas 3.-4.klases ansamblis vokālās mūzikas konkursā "Pār jūriņu, pār Daugavu saulītei roku devu" ieguva 2.vietu!

9.klases skolniece Natālija Ribakova starptautiskajā pianistu konkursā "Prāgas rudens" Čehijā ieguva balvu!

9.klases skolniece Natālija Ribakova kopā ar savu klavierspēles skolotāju Inesi Viši no 1.līdz 4.novembrim veiksmīgi piedalījās starptautiskajā pianistu konkursā "Prāgas rudens" Čehijā un atgriezās ar balvu!

 

Jauku visiem vasaru!

Sveicam Zelta un Sudraba liecību ieguvējus:

ZELTA LIECĪBAS

Elza Andersone        12.klase

Aiva Antone             12.klase

Roberts Kličovs        11.klase

Agija Bidiņa              8.klase

SUDRABA LIECĪBAS

Oskars Griese           12.klase

Venija Zariņa            12.klase

Everita Tumša          11.klase

Beāte Karlsberga     11.klase

Jānis Balodis             11.klase

Jana Kivkucāne        10.klase

Valērija Ivanova       10.klase

Laura Judīte Franskēviča10.klase

Ieva Līga Berliņa      9.klase

Santa Silkāne           9.klase

Harijs Lipskis            9.klase

Loreta vanaga          9.klase

Ella Pazare                8.klase

Jānis Šijānovs           8.klase

Marks Znamenskis  5.klase

Līva Volkmane         5.klase

 

Lepojamies!

Maija beigās Latvijā norisinājās sacerējumu konkurss “Sibīrijas bērni 1941/trimdas bērni 1944”. Esam lepni par mūsu piektās klases skolēnu Danielu Borisjonoku, kurš šajā konkursā ieguva 2.vietu.

2016.gada sacerējumu konkursa rezultāti.
Noslēdzies sacerējumu konkurss.
Paldies visiem, kas piedalījās!

1. grupa

2. vieta Daniels Borisjonoks ( skolotāja Vēsma Grugule )

 

Lepojamies ar mūsu skolas ansambļiem!

 

2015./2016. m.g. I semestra

ZELTA ATZINĪBAS

Agija Bidiņa 8.klase

Roberts Kličovs 11.klase

Elza Andersone 12.klase

Aiva Antone 12.klase

SUDRABA ATZINĪBAS

Līva Volkmane 5.klase

Marks Znamenskis 5.klase

Jānis Šijānovs 8.klase

Ella Pazare 8.klase

Loreta Vanaga 9.klase

Harijs Lipskis 9.klase

Laura Judīte Franskeviča 10.klase

Valērija Ivanova 10.klase

Jana Kivkucāne 10.klase

Jānis Balodis 10.klase

Beāte Karlsberga 11.klase

Everita Tumša 11.klase

Venija Zariņa 12.klase

 

Sveicam mūsu skolas diriģentu Mārtiņu Klišānu,

saņemot valsts apbalvojumu - Triju Zvaigžņu ordeni!

2014./2015.MĀCĪBU GADA LABIE DARBI.

Labo darbu prezentācija šeit.

APSVEICAM:

Ar labām un teicamām sekmēm 2014./2015.m.g. beidza:

1. a kl.: A. Boļšakova, A. L. Orbidāne, K. K. Kušķe, H.V. Gutpelcs,N. Firkuss

1. c kl.: K. Kalvāne, K. Pizics, H. Tilgalis

2. b kl.: Ričards Gormošs

2. c kl.: R. Skžinskis , N. Zalāns 

3. a kl.: A.Dzenis , S.Ivanova, L.E.Jursone, M.V.Lūsis, R.Mūrmanis, M.Nikolajeva, D.Pinkovska, J.Pūpolberga , M.E.Rozenberga, E.Sīpola, U.Tone, D.Zaķe

4. a kl.: Marta Gulbe – Zelta liecība, Līva Volkmane – Sudraba liecība,
Ieva Pazare – Sudraba liecība

6. b kl.: Valdis Edgars Jēkabsons

7. a kl.: Agija Dace Bidiņa – Zelta liecība, Ella Pazare – Sudraba liecība,
Jānis Šijānovs – Zelta liecība 

9. a kl.: Estere Burve – Zelta liecība, Laura Franskeviča – Zelta liecība,
Valērija Ivanova –Sudraba liecība

9. b kl.: Līva Dortāne – Zelta liecība, Anete Alise Upeniece – Zelta liecība

10. a kl.: Roberts Kličovs - Zelta liecība 

11. a kl.: Kristaps Ancītis - Sudraba liecība 

 

Zemgales priekšpilsētas rajona skatē I pakāpes diplomus ieguva:

2.-4.kl.koris (I.Bērziņa, I.Više),

zēnu koris (D.Soste, I.Arne),

5.-9.kl.meiteņu koris ,,Laine' (I.Bērziņa, L.Šteinberga, L.Kagane),

vidusskolas jauktais koris,,Vaidelote' (M.Klišāns, D.Soste, D.Rāta).

Skolu jubilejā sveic skolēni:

  • Lai skolotāji paliek tikpat krāsaini un atjautīgi kā pašlaik, jo skolotāji ir mūsu skolas sirds!" (autors nezināms)
  • Es skolai novēlu: daudz laimes, daudz prieka un mīlestības, daudz gudru skolēnu un daudz saprotošu skolotāju!" (8.a, Loreta Laine Vanaga)
  • "Skola ir mūsu otrās mājas! Mēs esam kopā gan priekos, gan bēdās. Mūsu skola ir mūsu lepnums! Mēs lepojamies ar mūsu skolu! Lai dzīvo RMIVS!"
  • "Es skolai novēlu, lai viņa paliktu katru gadu skaistāka, lai būtu vairāk krāsas un vienmēr būtu prieks nākt uz skolu!"  (autors nezināms)
  • "Lai katru gadu skola paliek skanīgāka un krāsaināka! Un lai visiem koriem visās skatēs būtu I pakāpes!!!"

2015.gada 12.martā RMIVS notika konkurss "TALANTI 2015".

1.-6.klašu grupā:

  • 1.vietu ieguva Hugo Gutpelds (1.klase),
  • 2.vietu ieguva Norberts Gūtmanis (2.klase),
  • 3.vietu ieguva 4.klašu skolēnu ansamblis.

7.-12.klašu grupā:

  • 1.vietu ieguva Kristiāna Elksne (9.klase),
  • 2.vietu ieguva Ervīns Ruža (8.klase),
  • 3.vietu ieguva Laura franckeviča,Ieva Liepa, Estere Burve (9.klase),
  • 3.vietu ieguva Agija Dace Bidiņa (7.klase).

APSVEICAM:

6.klases skolnieku A. Lilientālu par iegūto 2. Vietu Rīgas pilsētas matemātikas 65.olimpiādē 2. Posmā 5.-8.klasē!

No sirds lepojamies ar skolotāju I.Beitiku!

APSVEICAM:

7.03. Jauno pianistu XVIII festivālā I pakāpes diplomu ieguva:

  • Ieva Nina Pazars - 4.klase. Pedagogs A.Više
  • Venija Zariņa - 12.klase. Pedagogs L.Kagane
  • Alvins Ruža - 12.klase. Pedagogs Ž.Valtere

21.02.2015. 2.-4.klašu vokālais ansamblis ieguva I pakāpes biplomu. Paldies pedagoģei I.Bērziņai un koncertmeistarei I.Višei.

APSVEICAM:

  • 2014./2015.m.g.
    • skolēnus, kuri I semestri beidza ar labiem un teicamiem sasniegumiem mācībās:
      • 4.a klase
        Marta Gulbe 8.36 – Zelta liecība

Līva Volkmane 7.64 – Sudraba liecība

Ieva Pazare 7.64 – Sudraba liecība

      • 7.a klase
        Agija Dace Bidiņa 8.71 – Zelta liecība

Ella Pazare 7.53 – Sudraba liecība

Jānis Šijānovs 7.53 – Sudraba liecība

      • 9.a klase
        Estere Burve 8.50 - Zelta liecība

        Laura Franskēviča 8.33 - Zelta liecība

        Valērija Ivanova 7.72 - Sudraba liecība
      • 9.b klase
        Līva Dortāne 7.87 – Sudraba liecība
      • 10.a klase
        Roberts Kličovs 7.56 Sudraba liecība
      • 11.a klase
        Kristaps Ancītis 7.75 Sudraba liecība
    • Beāti Karlsbergu - III vieta Olimpiskās dienas 2014. domrakstu konkursā.
    • Alvinu Ružu -I vieta; Emīlu Kotānu– II vieta; Veniju Zariņu, Aināru Krastiņu, Juliānu Kokinu - Simpātiju balvas Spices Radošā konkursā
    • K.Elskni -II vieta un 10.-12. kl.vokālo ansambli - 3. vieta Vokālajā konkursā ”Pār jūriņu, pār Daugavu saulītei roku devu”.
  • 2013./2014.m.g.
    • Skolnieces Janu Pūpolbergu un Luīzi Elizabeti Jursoni ar II vietu Rīgas pilsētas vokālistu konkursā.
    • Skolnieces - Esteri Burvi, Mariannu Tilleri, Veniju Zariņu un skolotājas Liliju Kagani, Žaneti Valteri ar I pakāpes diplomu jauno pianistu 17. Festivālā "Klavieres, populārā mūzika, džezs un improvizācija".
    • Skolotāju J.Lankovsku, skolnieces V.Zariņu un K.Īli ar veiksmīgu dalību Junior Achievement-Young Enterprice Latvia pasākumā.
    • Vidusskolas jaukto kori "Vaidelote" ar 1.pakāpes diplomu (1.vieta A grupā) Rīgas novada jaukto koru skatē 11.04.2014.g.
    • Sveicam Esteri Burvi ar veiksmīgu piedalīšanos Biznesa pasaku konkursā, kurā viņa ar savu pasaku "Dižmeža susura veiksmes stāsts" kļuva par laureāti.

Atjaunoja: Ausma Gabrusenoka » 07.12.2017 | 15:12

Šodien ir 2017.gada 18.decembris

Vārda dienu svin:

Krists, Kristofers, Kristaps, Klinta

Dzimšanas dienu svin:
Skolotāji:
Šodien:
nav
Rīt:
nav
Tuvākā
(20. dec.):

Ina Rubine
Sarmīte Lakševica
Skolēni:
Šodien:
Sandijs Andrukels 7.c
Zane Mierture 7.c
Diāna Dzene 9.a
Rīt:
Kristaps Barons 4.c
Tuvākā
(20. dec.):

Jana Kivkucāne 12.a

Un kāds šobrīd laiks?

RMIVS kancelejas darba laiki
tālr./fakss: 67612391
Pirmdiena 8.00 - 16.30
Otrdiena 8.00 - 16.30
Trešdiena 8.00 - 16.30
Ceturtdiena 8.00 - 16.30
Piektdiena 8.00 - 16.30
Direktores pieņemšanas laiki
tālr.: 67611119, 26456193
Pirmdiena 14.00 - 17.30
Ceturtdiena 9.00 - 12.00

Skatīt visus kontaktus »

Interesanti